Проект «Арт-центр освіти дорослих

«Майстерня рукоділля» стартував

/Files/photogallery/855/100_5656.JPG

20 березня 2015 року у Новояворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся круглий стіл «Презентація арт-центру освіти дорослих «Майстерня рукоділля» з представниками місцевого самоврядування – Галиною Джулай, секретарем міської ради, Дмитром Величком, депутатом міської ради, Лесею Більською, членом громадської організації ТКЯ «Гостинець», радою школи, батьками, педагогами. Керівник проекту Тетяна Макоус-Заставна ознайомила присутніх з метою та завданнями арт-центру, а також представила майстрів, які проводитимуть майстер-класи: Ганну Абдулу, Оксану Смук, Олега Процика, Олену Харламову та Ольгу Худобу.

Проект «Арт-центр освіти дорослих «Майстерня рукоділля» втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконано Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською районною державною адміністрацією і Яворівською районною радою.

/Files/photogallery/855/100_5660.JPGПроект спрямований на створення навчального арт-центру, який допоможе людині сформувати нові знання та навички для самореалізації, покращити стан емоційного здоров’я, розвинути креативне мислення, розкрити внутрішні сили. Учасники навчаться виготовляти сувенірну продукцію із вовни, полімерної глини, тіста, дерева та інших матеріалів.

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi