Якщо не зі зброєю, то з піснею і словом…

Саме в такий спосіб учні та випускники Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під керівництвом вчителів Макоус-Заставної Т.І., Бабляк М.Ф., Хочі М.І., Сирка Б.Д. підтримали бійців, які воюють на сході України, які захищають наш спокій, мир, незалежність./Files/images/100_4733.JPG

21 листопада з нагоди першої річниці Революції Гідності у школі відбувся благодійний концерт «Очима серця». Перед початком виховного дійства хвилиною мовчання зал вшановував пам`ять загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО. А зі сцени лунали зворушливі слова про Святу Землю Українську, про Великий український народ, про найкращих синів України, які заплатили за волю найдорожчим – життям. І про гідність. Про Українську Революцію Гідності, яка показала на Майдані справжнє своє обличчя – юне, усміхнене, світле.

А ще до всіх воїнів, які зараз у зоні АТО звучала молитва-прохання:
Будь ласка, повертайтеся додому

Заради України і життя.

Свято не залишило байдужим нікого. Бо все, про що йшла мова, дуже актуальне і живе. Серед гостей були присутні воїни АТО та їхні діти, яких це благодійне дійство зворушило до сліз.

На кошти, зібрані під час благодійного концерту, школа придбала пальники, теплий одяг,спальні мішки -t, медичні пакети.

Слава Українським Героям!

Щиро дякуємо за співпрацю та волонтерську допомогу:

Салабану Назарію, Калишу Василю Володимировичу, Гулі Роману( власнику мережі «Панчішка»), Салашник Мар’яні, Синенькій Ірині Степанівні, Бузенку Миколі.

Кiлькiсть переглядiв: 251

Коментарi