І я повстав. Душа спитала – доки?!

І я повстав. Душа спитала – доки?! Втопили край у підлості і злі. І я сказав: чужинці, дайте спокій. Не сійте зради на моїй землі… (Л.Костенко) /Files/images/100_3968.JPG

Про революцію Гідності, про героїв, які творять дійсність, про непросту сучасність, яка творить героїв, йшла мова під час зустрічі 15 вересня колективу педагогів, учнів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та воїнів АТО – вчителя Степана Витрикуша і випускника школи Володимира Парасюка.

«Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить, чи звучатимуть гордо і могутньо «Україна» і «український народ» у XXІ сто-літті, чи кануть вони у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті», - з таким закликом звертався до учнів Володимир Парасюк – сотник з Майдану, командир 4 роти батальйону «Дніпро -1».

Учні-старшокласники та вчителі з величезним зворушено слухали розповідь Володимира та Степана про героїчні подвиги простих українських хоробрих хлопців, про оточення під Іловайськом, запеклі бої під Луганськом та про непоправні втрати бойових побратимів. І про те, що допомогло вистояти, вижити та не зламатися, - про віру в Бога, про силу молитви: «Ми молилися 12 годин на день, саме це нас і врятувало».

Учні щиро раділи зустрічі з воїнами, фотографувались, задавали питання та просто хотіли доторкнутись, обняти мужніх захисників рідної землі.

Володимир Парасюк подарував школі Острозьку Біблію як згадку про цю зворушливу зустріч, а учні розписали побажаннями жовто-синій стяг, який надихатиме на перемогу наших воїнів,героїв, захисників./Files/images/100_3964.JPG

Слава Україні!

Героям Слава!

Кiлькiсть переглядiв: 384

Коментарi