• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учнівське самоврядування

/Files/images/8wXw91B7gXM.jpg

Структура учнівського парламенту


Друже…!

Ти не знаєш чим зайнятися і водночас хочеш отримати багато нових вражень та дізнатися безліч цікавого?!

Спробуй хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду. Створи для себе атмосферу свята, отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми.

А для цього потрібно зовсім небагато – вміти організувати себе для великих справ. Звичайно, ти сам не завжди впораєшся з цим завданням, а тому це краще робити командою.

/Files/photogallery/833/Рисунок3.jpg

Наша команда - весела та дружня!

Ми з радістю йдемо до школи і з відчуттям виконаного обов’язку йдемо додому!

В школі ми – єдине коло однодумців, що живуть за принципом «Не будь байдужим!»

Приєднуйся до УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ!

Учнівський парламент нашої школи завжди активно допомагає

в проведенні найрізноманітніших загальношкільних заходів

та плідно працює над власним планом,

який охоплює майже всі сфери шкільного життя!

Справи членів шкільного парламенту

у 2012-2013 навчальному році!

/Files/photogallery/833/Рисунок2.jpgМи брали активну участь у районному туристичному зльоті./Files/photogallery/833/Рисунок4.jpgМи наполегливо йдемо до своєї мети у конкурсі туристичної техніки

/Files/photogallery/833/Рисунок5.jpgМи допомагаємо в організації та проведенні свята «День Вчителя» /Files/photogallery/833/Рисунок6.jpgМи вирішуємо найактуальніші проблеми школи на засіданнях учнівського парламенту

/Files/photogallery/833/Рисунок8.jpgМи радо проводимо музично-розважальний конкурс «Хіт-роллер» /Files/photogallery/833/Рисунок7.jpgМи організовуємо та проводимо дитячий пісенний фестиваль української пісні «Джерельце»

/Files/photogallery/833/Рисунок10.jpgМи приймаємо участь у святковій ході, присвяченій Дню Незалежності/Files/photogallery/833/Рисунок9.jpgМи організовуємо доброчиння акції «Милосердя»

/Files/photogallery/833/Рисунок11.jpgМи завжди готові до перемоги у туристичних змаганнях/Files/photogallery/833/Рисунок12.jpgМи радо приймаємо гостей та журі і запрошуємо до святкового столу

/Files/photogallery/833/Рисунок13.jpgМи організовуємо та проводимо фестиваль «Козацькі забави» /Files/photogallery/833/Рисунок14.jpgМи завжди є учасниками та переможцями всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сурми звитяг»


Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi