• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Оголошення
  • Майстер-клас «Мистецтво валяння з вовни» у ЦОД «Майстерня рукоділля»

Майстер-клас «Мистецтво валяння з вовни» у ЦОД «Майстерня рукоділля»

2015-04-21

/Files/images/mayster_klas_valyannya/IMG_6678.JPG

Майстер-клас «Мистецтво валяння з вовни»

у ЦОД «Майстерня рукоділля»

21, 22 квітня 2015 року в арт-центрі «Майстерня рукоділля», що діє на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулися майстер-класи на тему: «Мистецтво валяння з вовни», які проводила Олена Харламова. На першому етапі навчання майстриня розповіла про походження цього старовинного мистецтва, його особливості, а також презентувала власні вироби. Під її професійним супроводом учасники майстер-класів виготовляли біжутерію з вовни. В арт-центрі панувала хороша атмосфера, дорослі жартували, приємно спілкувалися та вельми дивувалися своїм новим вмінням валяти, адже, побачивши шедеври майстрині, учасники не вірили, що зможуть зробити щось подібне. Навчання проходило під супровід приємної музики та з філіжанкою кави.

Організована відео та фотосесія задокументувала етапи виконання роботи, результати і моменти щирого захоплення власними рукотворами. По завершенні майстер-класів учасники ділились своїми враженнями від роботи та виявили бажання придбати інструменти для валяння, щоб продовжувати займатись цим мистецтвом.

Проект «Арт-центр освіти дорослих «Майстерня рукоділля» втілено в рамках Проекту «Формування модельної мережі центрів освіти дорослих у Яворівському районі», який виконано Товариством краєзнавців Яворівщини «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською районною державною адміністрацією і Яворівською районною радою.

Кiлькiсть переглядiв: 13

Коментарi