І я повстав. Душа спитала – доки?!

2014-09-15

/Files/images/100_3968.JPG

І я повстав. Душа спитала – доки?!

І я повстав. Душа спитала – доки?! Втопили край у підлості і злі. І я сказав: чужинці, дайте спокій. Не сійте зради на моїй землі… (Л.Костенко)

Про революцію Гідності, про героїв, які творять дійсність, про непросту сучасність, яка творить героїв, йшла мова під час зустрічі 15 вересня колективу педагогів, учнів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та воїнів АТО – вчителя Степана Витрикуша і випускника школи Володимира Парасюка.

«Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить, чи звучатимуть гордо і могутньо «Україна» і «український народ» у XXІ сто-літті, чи кануть вони у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті», - з таким закликом звертався до учнів Володимир Парасюк – сотник з Майдану, командир 4 роти батальйону «Дніпро -1».

Учні-старшокласники та вчителі з величезним зворушено слухали розповідь Володимира та Степана про героїчні подвиги простих українських хоробрих хлопців, про оточення під Іловайськом, запеклі бої під Луганськом та про непоправні втрати бойових побратимів. І про те, що допомогло вистояти, вижити та не зламатися, - про віру в Бога, про силу молитви: «Ми молилися 12 годин на день, саме це нас і врятувало».

Учні щиро раділи зустрічі з воїнами, фотографувались, задавали питання та просто хотіли доторкнутись, обняти мужніх захисників рідної землі.

Володимир Парасюк подарував школі Острозьку Біблію як згадку про цю зворушливу зустріч, а учні розписали побажаннями жовто-синій стяг, який надихатиме на перемогу наших воїнів,героїв, захисників.

Слава Україні!

Героям Слава!

Кiлькiсть переглядiв: 2

Коментарi